Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Dziecko wsiadło do tramwaju, opiekunka została na przystanku. Tramwaj odjechał

BS
sobota, 10.11.2018 r.
godz. 11.30
BS | sobota, 10.11.2018 r., godz. 11.30
Dziecko wsiadło do tramwaju, opiekunka została na przystanku. Tramwaj odjechał

Historię, do której doszło kilka dni temu na Winogradach, opisuje Głos Wielkopolski. Z jego relacji wynika, że sześcioletni chłopiec wsiadł do tramwaju, a wówczas zamknęły się drzwi. Tramwaj odjechał, a opiekunka chłopca pozostała na przystanku.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do zdarzenia doszło 6 listopada około godziny 16 na przystanku Pasieka - Syn wszedł pierwszy do tramwaju i drzwi się za nim zamknęły. Opiekunka wołała i dusiła przycisk, by wejść do wagonu, ale motorniczy odjechał. Synek sam przejechał trzy przystanki i wysiadł na pętli Wilczak - relacjonuje w rozmowie z Głosem Wielkopolskim ojciec dziecka. 

Rodzice zgłosili sprawę do MPK, a Iwona Gajdzińska w rozmowie z Głosem wyjaśnia - Jest nam bardzo przykro, bo wyobrażamy sobie niepokój dziecka i jego opiekunki. Do Biura Obsługi Klienta wpłynęła skarga dotycząca tego zdarzenia i system automatycznie wysłał informację, że odpowiedź zostanie przekazana w przeciągu 4 tygodni. Najszybszą drogą byłoby jednak zgłoszenie sprawy do Centrali Nadzoru Ruchu - powiedziała rzeczniczka MPK. 

MPK zabezpieczyło monitoring z tramwaju i zapowiedziało, że wyjaśni sprawę.

Reklama