Reklama
Reklama

Zaufany człowiek prezydenta zostanie zastępcą prezesa Poznańskich Inwestycji Miejskich. Może zarobić nawet 25 tys. zł miesięcznie!

fot. Marcin Gołek @ FB

W piątek po południu rada nadzorcza strategicznej dla rozwoju miasta spółki pozytywnie zaopiniowała kandydaturę asystenta Jacka Jaśkowiaka na stanowisko wiceszefa PIM-u.

To nie pierwszy zawodowy awans Marcina Gołka, który może budzić kontrowersje. W 2015 r., tuż po pierwszej wygranej Jacka Jaśkowiaka w wyborach, Gołek został jego asystentem. Po chwili dołączył do niego inny członek Platformy Obywatelskiej, Krzysztof Kaczanowski. W Poznaniu żartowano wówczas, że jeden z nich prowadzi kalendarz, a drugi robi zdjęcia. Obaj stanowiska otrzymali bez konkursu.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Niedawno prezydent Jaśkowiak mówił, że dostrzega potencjał w Marcinie Gołku. Jak podaje Radio Poznań, członek zarządu PIM może liczyć na wypłatę rzędu 25 tys. zł miesięcznie. Na razie nie wiadomo kiedy były asystent prezydenta obejmie stanowisko. Prezesem spółki będzie Jaromir Weigel.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Nawet 40 stopni Celsjusza w środę? W Poznaniu aż tak strasznie nie będzie
29℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
3.95g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro