Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
9 0
Reklama
zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1038 hPa
JUTRO
pogoda
9°C 1033 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1029 hPa

Rozbłyśnij na jesień. Druga edycja Hello Beauty w Posnanii

REKLAMA
środa, 14.11.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | środa, 14.11.2018 r., godz. 10.00
Rozbłyśnij na jesień. Druga edycja Hello Beauty w Posnanii

Pokazy makijażu, konkursy, warsztaty oraz najnowsze trendy kosmetyczne – w najbliższy weekend Posnania zaprasza na drugą edycję Hello Beauty – wydarzenia poświęconego pielęgnacji i urodzie. Gośćmi specjalnymi będą m.in. Maja Sablewska, Ekskluzywny Menel oraz Klaudia Owczarek którzy wyłonią laureatkę konkursu Make-Up Challenge.

16 i 17 listopada, w Forum Posnanii, będzie można poznać najnowsze trendy w pielęgnacji i urodzie. W trakcie dwóch dni wydarzenia nie zabraknie spotkań z gwiazdami, porad ekspertów, pokazów makijażu, konkursów oraz warsztatów. – Po raz kolejny zapraszamy w tym sezonie mieszkańców regionu na wyjątkowe warsztaty i spotkania z ciekawymi gośćmi, którzy podpowiedzą jak odmienić się na jesień. W najbliższy weekend Posnania będzie pełna lifestylowych porad i aktywności – mówi Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. Przez dwa dni wydarzenia odbędą się pokazy wizażystów, konkursy na scenie, warsztaty boho i tworzenia kosmetyków naturalnych. 

Make-up Challenge

Dla wszystkich miłośniczek makijażu Posnania przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest Karta Podarunkowa o wartości 1 000 zł. W sobotę na scenie w Forum autorki najlepszych makijaży będą walczyć o nagrodę główną. W jury konkursowym zasiądą Maja Sablewska, Ekskluzywny Menel, Klaudia Owczarek, Karina Wacławik, Katarzyna Kałuska oraz Adrian Świderski, którzy będą zwracać na kreatywność, jakość i znajomość najnowszych trendów.

Hello Beauty odbędzie się w 16 listopada w godzinach 12-20 oraz 17 listopada w godzinach 12-20. 

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu

Reklama