Reklama
Reklama

Na komisariacie Poznań Grunwald został jeden policjant? Biuro prasowe nie potwierdza, ale podaje niepokojące dane

Do naszej redakcji dotarł list z informacjami na temat sytuacji w komisariacie Poznań - Grunwald. Z relacji naszego czytelnika wynika, że na komisariacie pełni obecnie służbę jeden policjant zespołu operacyjno-rozpoznawczego.

O trudnej sytuacji w polskiej policji media informują od dłuższego czasu. Problem dotyka również wielkopolskiej policji, o czym również informowaliśmy już na naszych łamach. We wtorek do naszej redakcji dotarł list, którego autor opisuje sytuację na komisariacie Poznań - Grunwald -Z całego zespołu operacyjno-rozpoznawczego pozostał tylko jeden funkcjonariusz. Z dniem chyba 30 października miał on otrzymać awans na piątą grupę zaszeregowania (detektyw). W chwili obecnej jest on szantażowany przez Naczelnika Wydziału, który sugeruje, że jeżeli pójdzie na zwolnienie to rozkaz zostanie cofnięty. Ponadto jak zostanie to dostanie awans, nagrodę pieniężną oraz dodatkowo pięć dni wolnego - pisze nasz czytelnik.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Biuro prasowe wielkopolskiej policji nie potwierdza informacji przekazanych przez naszego czytelnika, nie zdradza jednak jak wygląda sytuacja kadrowa na tej komendzie. Andrzej Borowiak informuje jedynie o absencjach na wszystkich poznańskich komisariatach - W tej chwili 44% funkcjonariuszy pełniących służbę na poznańskich komisariatach przebywa na zwolnieniach lekarskich - wyjaśnia rzecznik KWP w Poznaniu. Zdecydowana większość zwolnień dotyczy funkcjonariuszy służby patrolowej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
19.58 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro