Reklama

Stacja rowerów miejskich znika z Wildy

fot. ZTM
fot. ZTM

W najbliższą niedzielę zlikwidowana zostanie stacja rowerów miejskich na ulicy Rolnej. Stacja wróci na swoje miejsce dopiero wraz z nowym sezonem roweru miejskiego.

W niedzielę (4 listopada) powyższa stacja znajdująca się na ulicy Rolnej zostanie zdemontowana. Jest to konieczne z uwagi na prace remontowe, które będą prowadzone w tym rejonie od poniedziałku (5 listopada). Ponowne uruchomienie stacji PRM w tym miejscu nastąpi w nowym sezonie - być może konieczna będzie niewielka korekta jej położenia - informuje ZTM, który przeprasza za utrudnienia związane z likwidacją stacji.

Sanatorium Bałtyk w Kołobrzegu to harmonia natury i komfortu. Odzyskaj energię i spokój nad morzem. +48 94 355 34 44, [email protected]
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest ostrzeżenie drugiego stopnia dla całego województwa!
33℃
20℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
18.40 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro