Reklama
Reklama

Rybaki 1 - by być w centrum wydarzeń

Faktem jest, że życie dużego miasta skupia się w ścisłym centrum. Chociaż dzielnice mają również swoje miejsca, to jednak tutaj jest najwięcej sklepów, restauracji, galerii, kin czy szkół. Zabytkowy charakter okolicznych kamienic wprowadza dodatkowo wyjątkowy klimat.

By być blisko wydarzeń i nie tracić czasu na dojazdy, dobrze jest mieszkać gdzieś w okolicy. Naprzeciw potrzebom ludzi chcących żyć i w pełni korzystać z uroków miasta wychodzi Moryson Development ze swoją nową poznańską inwestycją Rybaki 1. Po sukcesie pierwszej inwestycji, jaką były Apartamenty Solna 27 w stylu nowojorskiego Manhattanu, przyszedł czas na zupełnie nowy, świeży projekt.

Nowoczesny, nie tylko w bryle, budynek usytuowany na początku historycznej ulicy Rybaki stanie się niewątpliwie jej wizytówką. Prosta, kubistyczna forma i elewacja przywodząca na myśl twórczość holenderskiego malarza Pieta Mondriana będzie prawdziwą gratką dla tych, który cenią oryginalną architekturę. Sześciokondygnacyjny budynek zaprojektowany z dbałością o najmniejszy szczegół będzie się składał z małych i średnich mieszkań o metrażu od 24 do 75 m² oraz lokali użytkowych na parterze. Jest to doskonała lokalizacja dla wszystkich tych, którzy cenią sobie życie w rytmie miasta, ale jednocześnie zdała od hałasu i dużego ruchu. To idealny adres nie tylko dla osób prywatnych, ale i inwestorów, którzy poszukują nowych form lokowania kapitału z gwarancją zysku.

Przemyślana i dopracowana, również pod względem najnowszych technologii, inwestycja Rybaki 1 wyposażona będzie w system inteligentnego domu. Natomiast w podziemnym garażu na mieszkańców będzie czekało aż 12 stanowisk przygotowanych do instalacji indywidualnego systemu ładowania pojazdów elektrycznych.

Inwestor, Moryson Development, przykłada dużą wagę do jakości wykonania, ponadczasowego projektu i technologii, które wybiegają w przyszłość. Dzięki temu klient będzie się cieszył jej funkcjonalnością przez wiele lat. Inwestycja Rybaki 1 to niewątpliwie styl i klasa na światowym poziomie.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na trasach! Może być ślisko!
2℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
22.08 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro