Reklama

Bronisław Komorowski odpowiedział na zaproszenie Jacka Jaśkowiaka. 11 listopada będzie świętował w Poznaniu

fot. Jacek Turczyk/PAP
fot. Jacek Turczyk/PAP

Już w poniedziałek informowaliśmy o zaproszeniu do wspólnego świętowania 11 listopada, które Jacek Jaśkowiak wysłał do byłych prezydentów Polski. Jako pierwszy odpowiedział Bronisław Komorowski.

O zaproszeniu Bronisława Komorowskiego, Aleksandra Kwaśniewskiego i Lecha Wałęsy do świętowania odzyskania niepodległości w Poznaniu informowaliśmy już wczoraj -Panowie Prezydenci Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski! Na uroczystości 11 listopada oficjalnie zapraszam do Poznania! Świętujemy tu radośnie, chętnie dzieląc się z gośćmi naszą świętomarcińską tradycją - napisał prezydent Poznania.

Dziś wiemy już, że do Poznania przyjedzie Bronisław Komorowski -Panie Prezydencie Jacek Jaśkowiak serdecznie dziękuję za zaproszenie! 11 listopada będę w Poznaniu - poinformował były prezydent za pośrednictwem serwisu społecznościowego Facebook. Na razie nie wiadomo, jakie decyzje podejmą pozostali prezydenci. Z informacji portalu onet.pl wynika, że Lech Wałęsa podejmie decyzję po otrzymaniu zaproszenia, które wysłano pocztą. Aleksander Kwaśniewski na razie nie poinformował o swoich planach na 11 listopada.

Zaproszenie od Jacka Jaśkowiaka nie otrzymał urzędujący prezydent Andrzej Duda.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
14℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
9.33 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro