Reklama
Reklama

Policja poszukuje osób, które mogły być świadkami usiłowania zabójstwa

fot. policja
fot. policja

Policjanci w związku z prowadzonym śledztwem dotyczącym usiłowania zabójstwa i uszkodzeniem ciała poszukują osób, które mogły być świadkami tego zdarzenia.

Do usiłowania zabójstwa i uszkodzenia ciała doszło 26 sierpnia około godziny 1:30 w pobliżu mostu nad rzeką Cybiną w rejonie ul. Wyszyńskiego. Sprawca został zatrzymany, ale policjanci wciąż prowadzą śledztwo i w związku z nim poszukują osób, które mogły być świadkami zdarzenia -Śledczy zajmujący się sprawą dotarli do zapisów z kamer monitoringu. Na ich podstawie ustalili osoby, które mogą być świadkami tego zdarzenia. Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunki mężczyzny i dwóch kobiet, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności przestępstwa. W związku z powyższym policjanci bardzo proszą o pilny kontakt osoby, które widoczne są na zdjęciach lub osoby, które znają ich tożsamość - informuje Marta Mróz z poznańskiej policji.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Informacje można przekazywać osobiście w Komisariacie Policji przy ulicy Polanka 24 lub telefonicznie pod numerami telefonów61 84 123 11 lub 997.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
34.07 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro