Reklama

Jacek Jaśkowiak wysłał zaproszenie na poznańskie obchody Święta Niepodległości prezydentom RP. Ale tylko byłym!

fot. Jacek Jaśkowiak @ FB
fot. Jacek Jaśkowiak @ FB

Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski otrzymali oficjalne zaproszenia od prezydenta Jaśkowiaka - w przeciwieństwie do Andrzeja Dudy, urzędującej głowy państwa.

- Panowie Prezydenci Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski! Na uroczystości 11 listopada oficjalnie zapraszam do Poznania! - zaczyna swoją facebookową odezwę Jacek Jaśkowiak. Poznański włodarz miejski owo zaproszenie okrasił też krótką zachętą, mówiącą, jak uroczystości związane z 11 listopada będą w stolicy Wielkopolski wyglądać. - Świętujemy tu radośnie, chętnie dzieląc się z gośćmi naszą świętomarcińską tradycją - dodaje Jaśkowiak.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA


- Imieniny Ulicy organizowane w jubileuszowym roku stulecia polskiej niepodległości są częścią programu "Pochwała Wolności". Jego istotą jest refleksja nad ideą wolności oraz budowania świadomej, aktywnej i odpowiedzialnej wspólnoty. Społeczności, która nie wyklucza, wznosi mosty porozumienia, a swoją siłę czerpie z jedności - czytamy z kolei w treści zaproszenia, którego nie otrzymał prezydent Andrzej Duda.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
1.2 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
88.39 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro