Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 4
Reklama

Jacek Jaśkowiak wysłał zaproszenie na poznańskie obchody Święta Niepodległości prezydentom RP. Ale tylko byłym!

sw
poniedziałek, 29.10.2018 r.
godz. 19.24
sw | poniedziałek, 29.10.2018 r., godz. 19.24
Jacek Jaśkowiak wysłał zaproszenie na poznańskie obchody Święta Niepodległości prezydentom RP. Ale tylko byłym!
fot. Jacek Jaśkowiak @ FB

Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Bronisław Komorowski otrzymali oficjalne zaproszenia od prezydenta Jaśkowiaka - w przeciwieństwie do Andrzeja Dudy, urzędującej głowy państwa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
19°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
18°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Panowie Prezydenci Lech Wałęsa, Bronisław Komorowski i Aleksander Kwaśniewski! Na uroczystości 11 listopada oficjalnie zapraszam do Poznania! - zaczyna swoją facebookową odezwę Jacek Jaśkowiak. Poznański włodarz miejski owo zaproszenie okrasił też krótką zachętą, mówiącą, jak uroczystości związane z 11 listopada będą w stolicy Wielkopolski wyglądać. - Świętujemy tu radośnie, chętnie dzieląc się z gośćmi naszą świętomarcińską tradycją - dodaje Jaśkowiak.

- Imieniny Ulicy organizowane w jubileuszowym roku stulecia polskiej niepodległości są częścią programu „Pochwała Wolności”. Jego istotą jest refleksja nad ideą wolności oraz budowania świadomej, aktywnej i odpowiedzialnej wspólnoty. Społeczności, która nie wyklucza, wznosi mosty porozumienia, a swoją siłę czerpie z jedności - czytamy z kolei w treści zaproszenia, którego nie otrzymał prezydent Andrzej Duda.

Reklama