Ivan Djurdjević: wstydzę się gry na wyjazdach

W sobotni wieczór Lech Poznań zaprezentował się bardzo słabo i nie miał szans w starciu z Pogonią Szczecin.

To była najgorsza wersja Kolejorza. Piłkarze z Bułgarskiej nie mieli pomysłu na konstruowanie akcji, a jeśli już udawało się przedostać pod bramkę rywala, to brakowało skuteczności. Do tego dochodziły błędy w obronie, więc wynik 3:0 dla Portowców nie może dziwić.
Trener Ivan Djurdević przyznał, że to bardzo bolesna porażka. - Wstyd mi za to jak gramy na wyjeździe, przyjeżdża tylu ludzi, jeździ za nami i musi oglądać taki mecz w naszym wykonaniu. Zaczęliśmy lepiej ten mecz, mieliśmy swoje okazję na 1:0, którą musimy wykorzystać - ale jej nie wykorzystaliśmy. Graliśmy w pierwszej połowie pod wiatr, mieliśmy problem z wybijania piłki od bramkarza. Pogoń z upływem czasu grała lepiej, rosła. Jeżeli chodzi o pierwszą połowę, to jeszcze mieliśmy kilka argumentów. Na tym się kończy nasza gra. Drugiej połowy nawet nie ma co komentować, bo nas nie było - powiedział Serb, cytowany przez lechpoznan.pl.
W obecnym sezonie Lotto Ekstraklasy Kolejorz rozegrał na wyjeździe 7 spotkań. Wygrał 2 z nich, zremisował jeden i przegrał 4.