Reklama
Reklama

Na Wolnych Torach znaleziono zwłoki mężczyzny. Policja poszukuje osób, które miały z nim kontakt

Do odkrycia zwłok mężczyzny doszło na terenach pomiędzy ulicą Przemysłową a Magazynową. Teraz policja poszukuje osób, które mogą przekazać informacje na temat losu mężczyzny.

Zwłoki mężczyzny odkryto 30 sierpnia na terenie tzw. wolnych torów pomiędzy Przemysłową a Magazynową. Z ustaleń policji wynika, że to zwłoki bezdomnego, który zamieszkiwał w tym rejonie. W związku z prowadzonym postępowaniem poszukiwane są osoby, które pomiędzy 27 a 30 sierpnia miały kontakt z mężczyzną lub posiadają informacje na temat jego losu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Rysopis mężczyzny:

Mężczyzna w wieku 45-55 lat, wzrost ok. 175-180 cm, smukłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, na wewnętrznej powierzchni nadgarstka lewego tatuaż w kształcie gwiazdy, na obu powierzchniach stawów barkowych tatuaże w kształcie dwóch pasków tzw. "kapral".

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat tej sprawy, proszone są o kontakt z policją. Informacje można przekazywać osobiście w Komendzie Miejskiej Policji przy ulicy Szylinga 2 lub telefonicznie pod numerami 61 84 130 98/90 w godz. 7:30-15:30 lub numerem alarmowym 997 czynnym całą dobę.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
37.48 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro