Reklama
Reklama

Jarosław Kaczyński i Grzegorz Schetyna o wynikach wyborów samorządowych

fot. Leszek Szymański/PAP
fot. Leszek Szymański/PAP

Grzegorz Schetyna oraz Jarosław Kaczyński skomentowali wyniki wyborów samorządowych. Obaj liderzy są zadowoleni z wyników swoich ugrupowań.

Jarosław Kaczyński stwierdził, że Prawo i Sprawiedliwość w skali kraju wygrało po raz czwarty, a uzyskany wynik jest dobrą wróżbą jeśli chodzi o przyszłość - Jednocześnie będziemy musieli bardzo ciężko pracować w ciągu kolejnego roku. Także po to, żeby w ostatnich momentach przed wyborami nie spadały na nas ciosy. Tak było tym razem - mówił Jarosław Kaczyński, którego słowa cytuje TVN24. Jarosław Kaczyński wyraził nadzieję, że kolejna kampania będzie przebiegała w lepszej atmosferze. Prezes PiS dodał też - Chciałbym, żeby każdy Polak wiedział, że wciągu tych czterech lat Polska poszła do przodu i to bardzo mocno, i pod wieloma względami.

Do sondażowych wyników odniósł się też lider Platformy Obywatelskiej - To jest wielki dzień. Zawsze o tym mówiliśmy, że to będzie długi marsz. Dzisiaj robimy pierwszy krok. Dzisiaj - po tym, jak założyliśmy Koalicję Obywatelską - zbudowaliśmy najlepszy, skuteczny anty-PiS. Dzisiaj jest pierwszy krok ku zwycięstwu - komentował Grzegorz Schetyna.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

1℃
-5℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
8 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro