Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -4

Drugie urodziny Posnanii już w najbliższy weekend!

REKLAMA
wtorek, 16.10.2018 r.
godz. 19.00
REKLAMA | wtorek, 16.10.2018 r., godz. 19.00
Drugie urodziny Posnanii już w najbliższy weekend!

Rozstrzygnięcie konkursu #better2gether, wspaniałe pary wyjątkowych gości, prezenty dla Klientów, a na koniec koncert Grzegorza Hyży i słodka niespodzianka – tak będą wyglądały obchody drugich urodzin Posnanii.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
3°C 1011 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
1°C 1020 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Urodzinowy weekend rozpocznie się w piątek 19 października.

– Posnania to miejsce inne niż wszystkie. Od dwóch lat dajmy mieszkańcom Poznania i okolic wiele powodów do radości. Drugie urodziny chcemy świętować wspólnie z naszymi Klientami. Z tej okazji dla odwiedzających przygotowaliśmy wiele atrakcji. Zależy nam na tym, aby w tym szczególnym dla nas dniu, wszyscy bawili się w towarzystwie swoich najbliższych i przyjaciół – komentuje Agnieszka Juszkis, dyrektorka marketingu Posnanii. – W tym roku motywem przewodnim jest hasło: 2 lata razem – better2gether – dodaje.

W przestrzeni Atrium została ustawiona multimedialna konstrukcja w kształcie „dwójki” symbolizująca drugie urodziny Posnanii. W piątek, 19-go października w Forum pojawią się także FREEZE ME – wyjątkowe fotobudki, dzięki którym będzie można zrobić sobie pamiątkowe gify z efektem 3D. – W sobotę od godziny 17:00 zapraszamy na kulminację świętowania. Czekają nas wzruszenia, słodkości, nagrody i wyjątkowe duety, a na koniec urodzinowy koncert Grzegorza Hyży. Z okazji swoich urodzin uhonorujemy także tajemniczego gościa, którego personalia odkryjemy dopiero w trakcie wielkiego finału. Będzie to wydarzenie na którym nie może nikogo zabraknąć – mówi Agnieszka Juszkis.

W trakcie tego szczególnego weekendu będzie można także skorzystać z promocyjnych ofert i wziąć udział w konkursach z nagrodami ufundowanymi przez najemców Posnanii. Całość wydarzenia poprowadzi prezenterka telewizyjna i modelka – Agnieszka Hyży.

Nagrody za zakupy

Wraz z początkiem urodzinowego weekendu Posnania będzie premiować swoich Klientów. Każdy kto od 19 do 31 października zrobi zakupy za minimum 100 zł będzie mógł odebrać jeden dwóch tysięcy kalendarzy. Rodzinne, ścienne organizery zostały zaprojektowane już kolejny raz specjalnie z okazji drugich urodzin Posnanii.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz szczegółowy harmonogram można znaleźć na stronie www.posnania.eu.

Reklama