Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Grunwald to idealna dzielnica do mieszkania

REKLAMA
poniedziałek, 15.10.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | poniedziałek, 15.10.2018 r., godz. 10.00
Grunwald to idealna dzielnica do mieszkania

Nowy Marcelin to osiedle budowane przez Ataner na poznańskim Grunwaldzie, tuż obok Lasku Marcelińskiego. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum Poznania. Niedaleko znajduje się CH King Cross.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa

Ruszyła budowa i sprzedaż mieszkań w trzecim, ostatnim już, etapie osiedla, które obejmie 227 mieszkań o powierzchni od 34 m2 do 94 m2. Budynki o zróżnicowanej wysokości od czterech do dziewięciu pięter wyróżniać się będą ciekawą architekturą. Podobnie jak w poprzednich etapach, tu również znajdą się place zabaw, zieleń, monitoring oraz podziemne hale garażowe. Osiedle zostanie ukończone w październiku 2020 r. 

Na osiedlu będą lokale usługowe. Ponadto na osiedlu znajdzie się centrum sportowe z klubem fitness, placem zabaw dla dzieci oraz boiskiem wielofunkcyjnym. 

Nowy Marcelin to idealna lokalizacja dla osób ceniących zieleń i spokój, a zarazem dobry dojazd do centrum Poznania. Pobliski Lasek Marceliński pozwala na spacery, wycieczki rowerowe, jogging czy wiele innych aktywności, którym można oddać się po pracy i w weekendy. Aktywne osoby skorzystają z centrum sportowego na osiedlu czy pobliskich kortów tenisowych. Bliskość szkół, przedszkoli i innych obiektów pozwala na wygodne funkcjonowanie rodzinom z dziećmi. Fani dalszych wyjazdów także będą zadowoleni, gdyż dojazd na lotnisko zajmuje 10 minut. A stąd już tylko dwie godziny na tapas w Barcelonie lub zakupy w Paryżu. 

Nowy Marcelin jest kontynuacją wybudowanego w sąsiedztwie przez Ataner Osiedla Marcelin, które zostało nagrodzone tytułem Budowa Roku 2015 przyznanym przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Jeśli chcesz kupić mieszkanie w tej okolicy spiesz się, bowiem to już ostatni etap tego osiedla.

Więcej na www.ataner.pl

ZOBACZ VIDEO
arrow
Reklama