Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 4
Reklama

Jesienią czas zadbać o swoje zdrowie!

REKLAMA
piątek, 12.10.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | piątek, 12.10.2018 r., godz. 13.00

Żyjemy w ciągłym biegu, gonimy wyniki, deadliny, a w tym wszystkim zapominamy o tym co mamy najcenniejszego – swoim zdrowiu. Jesień jest idealnym czasem aby zadbać o siebie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
19°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
18°C 1018 hPa

Wielu z nas obawia się profilaktycznych wizyt u lekarza, ponieważ boi się samej procedury badania oraz, że coś zostanie wykryte. Jednak czym jest samo badanie w porównaniu z długotrwałym procesem leczenia?! Pamiętajmy, że regularne badania znacząco zwiększają szansę szybkiego rozpoznania choroby, a przez to całkowitego wyleczenia. 

Jednym z badań, których Polacy unikają najczęściej są badania endoskopowe układu pokarmowego tj. gastroskopia oraz kolonoskopia. Jednak okazuje się, że i te badania nie są takie straszne. Co ważniejsze podczas samego badania można usunąć zmiany i często zapomnieć o problemie. Pamiętajmy, że oba te badania można wykonać w znieczuleniu ogólnym. 

Chcesz sprawdzić, czy z Twoim zdrowiem nie dzieje się nic niepokojącego. Czujesz, że ostatnio się zaniedbałeś i czas wziąć się za siebie? Serdecznie zapraszamy do Szpitala św. Wojciecha na pakiety profilaktyczne oraz na badania endoskopowe.

Więcej informacji: www.szpitalswwojciecha.pl

Reklama