Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
17 3
Reklama

PIM ogłosiły przetarg na wykonawcę projektu przebudowy kolejnego odcinka ul. Święty Marcin

j
czwartek, 11.10.2018 r.
godz. 14.50
j | czwartek, 11.10.2018 r., godz. 14.50
PIM ogłosiły przetarg na wykonawcę projektu przebudowy kolejnego odcinka ul. Święty Marcin
fot. PIM

Poznańskie Inwestycje Miejskie na oferty czekają do 12 listopada.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
20°C 1033 hPa
JUTRO
pogoda
17°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
17°C 1025 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI

W przetargu ma być wyłoniony wykonawca projektu budowlanego i wykonawczego przebudowy ulicy Święty Marcin, na odcinku od mostu Uniwersyteckiego do Al. Niepodległości wraz ze skrzyżowaniem z Al. Niepodległości oraz ul. Towarową.

Przebudowa ul. Święty Marcin na odcinku od mostu Uniwersyteckiego do Al. Niepodległości wraz ze skrzyżowaniem z Al. Niepodległości oraz Towarową będzie, po przebudowie odcinka ul. Święty Marcin od ul. Gwarnej do ul. Ratajczaka, realizacją kolejnej części projektu „Program Centrum – etap I”. Jest on dofinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 6.1 Rozwój niskoemisyjnego transportu zbiorowego w miastach – Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 – informują PIM.

Zainteresowani wykonawcy projektu przebudowy mogą składać swoje oferty do 12 listopada. Jak zapowiadają Poznańskie Inwestycje Miejskie projekt ma zostać wykonany według najwyższych standardów i z użyciem nowoczesnej technologii BIM. Po jej realizacji utworzoną dokumentację projektową będzie można załączyć do modelu 3D Miasta Poznań, który jest dostępny dla mieszkańców, projektantów i inwestorów na stronie GEOPOZ. Zasilenie modelu 3D tak szczegółową dokumentacją infrastruktury podziemnej w przyszłości zaowocuje szybszym uzgadnianiem dokumentacji projektowej z gestorami sieci – dodaje PIM.

Wszystkie prace objęte jego zakresem muszą zostać wykonane i przekazane zamawiającemu do końca lipca 2019 roku.

Reklama