Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 0
Reklama

Weekendowe problemy z parkowaniem! Będą odholowywać auta

j
czwartek, 11.10.2018 r.
godz. 09.30
j | czwartek, 11.10.2018 r., godz. 09.30
Weekendowe problemy z parkowaniem! Będą odholowywać auta
fot. Straż Miejska

Powodem zmian w organizacji ruchu jest 19. PKO Poznań Maraton im. Macieja Frankiewicza - nie będzie wolno parkować wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej i Małopolskiej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
6°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1027 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Niedzielny maraton rozpocznie się na ul. Grunwaldzkiej, a zakończy na placu Marka na terenie MTP. Jak już wcześniej informowaliśmy z utrudnieniami na trasie biegu muszą się liczyć kierowcy oraz pasażerowie komunikacji miejskiej. W weekend będą występować też problemy z parkowaniem. Ograniczenia w parkowaniu zostaną wprowadzone na ulicy Grunwaldzkiej (od Szylinga do Roosevelta) oraz Małopolskiej (od Wołyńskiej do Nad Wierzbakiem). Zakaz parkowania na Grunwaldzkiej będzie obowiązywać od 8:00 w sobotę do 16:00 w niedzielę, a na ul. Małopolskiej od 12:00 w sobotę do 16:00 w niedzielę.

Kierowcy samochodów w podanych rejonach ulic winni zwracać szczególną uwagę na nowe znaki drogowe, a także na treść ulotek informacyjnych przekazywanych przez strażników, gdyż pojazdy pozostawione w w/w miejscach zostaną na koszt właściciela odholowane na parking strzeżony – zapowiadają strażnicy miejscy.

Reklama