Reklama

ZTM uruchamia nocny autobus dla mieszkańców podpoznańskich gmin

fot. ZTM
fot. ZTM

W najbliższy weekend po raz pierwszy na trasę wyjedzie autobus nocny 250, który zapewni komunikację pomiędzy Poznaniem a gminami Dopiewo, Komorniki i Luboń.

Linia autobusowa będzie uruchamiana w noce z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę. Po raz pierwszy autobusy wyjadą na trasę w najbliższy weekend -Linia nr 250 będzie obsługiwana przez PUK Komorniki. Odjazdy z przystanku Górczyn (stanowisko nr 3) będą realizowane o godz. 1.15 oraz 3.20 (autobus będzie oczekiwał na przyjazd autobusów linii nr 249 oraz 252 z Ronda Kaponiera) - informuje ZTM.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

Autobus będzie kursował następującą trasą:

Górczyn - Głogowska - Kotowo - Luboń, Poniatowskiego - Luboń, 11 Listopada - Komorniki, Żabikowska - Komorniki, Komornicka - Komorniki, Poznańska Szreniawa - Rosnówko - Walerianowo - Rosnowo - Chomęcice - Konarzewo - Chomęcice - Głuchowo/Stawna

Dodatkowo w weekendowe noce wydłużone zostaną niektóre kursy linii numer 243. Autobusy odjeżdżające z Ronda Kaponiera o 1:00 i 3:00 dojadą do przystanku Wiry/Kościół.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.62 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro