Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
7 2
Reklama

Syn Mariusza Świtalskiego otworzył pierwszy całodobowy market bez obsługi. Będzie czynny również w niedzielę

BS
wtorek, 9.10.2018 r.
godz. 22.21
BS | wtorek, 9.10.2018 r., godz. 22.21
Syn Mariusza Świtalskiego otworzył pierwszy całodobowy market bez obsługi. Będzie czynny również w niedzielę
fot. mat. prasowe

Sieć Bio Family została założona w 2017 roku przez Mateusza Świtalskiego - syna założyciela sieci Biedronka. We wtorek sieć poinformowała o otwarciu pierwszego całodobowego i bezobsługowego marketu.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
8°C 1010 hPa
JUTRO
pogoda
7°C 1022 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1030 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Sklepy sieci Bio Family specjalizują się w sprzedaży zdrowej, ekologicznej żywności. Na razie sieć rozwija się stosunkowo powoli i dysponuje zaledwie trzema placówkami, ale poznański sklep przy ulicy Murawa stał się właśnie pierwszym sklepem bez obsługi, który dostępny jest dla klientów całą dobę przez siedem dni w tygodniu - Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów bez doradców klienta i kasjerów przez 365 dni w roku - w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu. Aby skorzystać z możliwości robienia zakupów w bezobsługowym i całodobowym Bio Family w Poznaniu, wystarczy wypełnić formularz dostępny przy kasie i otrzymuje się specjalną kartę Open 24/7, która daje nieograniczony dostęp do supermarketu - informuje BioFamily.

Poza tradycyjnymi godzinami otwarcia sklepu, klient może wejść do sklepu, wybrać produkty, a następnie zapłacić za nie przy kasie za pomocą kart VISA lub MasterCard oraz za pomocą telefonów z zaimplementowaną usługą Apple Pay lub Google Pay. W sklepie zainstalowano oczywiście systemy bezpieczeństwa, których zadaniem jest minimalizacja ryzyka kradzieży.

Sklep ma obecnie status testowego, ale jeśli rozwiązania sprawdzą się, to zostaną wprowadzone w kolejnych sklepach.

Reklama