Reklama

Syn Mariusza Świtalskiego otworzył pierwszy całodobowy market bez obsługi. Będzie czynny również w niedzielę

fot. mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Sieć Bio Family została założona w 2017 roku przez Mateusza Świtalskiego - syna założyciela sieci Biedronka. We wtorek sieć poinformowała o otwarciu pierwszego całodobowego i bezobsługowego marketu.

Sklepy sieci Bio Family specjalizują się w sprzedaży zdrowej, ekologicznej żywności. Na razie sieć rozwija się stosunkowo powoli i dysponuje zaledwie trzema placówkami, ale poznański sklep przy ulicy Murawa stał się właśnie pierwszym sklepem bez obsługi, który dostępny jest dla klientów całą dobę przez siedem dni w tygodniu -Wdrożenie usługi Open 24/7 umożliwia klientom robienie codziennych zakupów bez doradców klienta i kasjerów przez 365 dni w roku - w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu. Aby skorzystać z możliwości robienia zakupów w bezobsługowym i całodobowym Bio Family w Poznaniu, wystarczy wypełnić formularz dostępny przy kasie i otrzymuje się specjalną kartę Open 24/7, która daje nieograniczony dostęp do supermarketu - informuje BioFamily.

Poza tradycyjnymi godzinami otwarcia sklepu, klient może wejść do sklepu, wybrać produkty, a następnie zapłacić za nie przy kasie za pomocą kart VISA lub MasterCard oraz za pomocą telefonów z zaimplementowaną usługą Apple Pay lub Google Pay. W sklepie zainstalowano oczywiście systemy bezpieczeństwa, których zadaniem jest minimalizacja ryzyka kradzieży.

Sklep ma obecnie status testowego, ale jeśli rozwiązania sprawdzą się, to zostaną wprowadzone w kolejnych sklepach.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

20℃
10℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
7.78 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro