Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Poznanianka spełniła swoje marzenie. Pomogli czytelnicy epoznan.pl

BS
wtorek, 9.10.2018 r.
godz. 15.30
BS | wtorek, 9.10.2018 r., godz. 15.30
Poznanianka spełniła swoje marzenie. Pomogli czytelnicy epoznan.pl
fot. siepomaga.pl

W czerwcu pisaliśmy na naszych łamach o 25-letniej Kasi, która z powodu Mózgowego Porażenia Dziecięcego porusza się na wózku. Marzeniem dziewczyny był specjalny wózek, który pozwoliłby jej na samodzielność. To marzenie udało się spełnić również dzięki naszym czytelnikom.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

- Niedawno skończyłam liceum. Tak, wiem - moi rówieśnicy często są po studiach, a ja chcę je dopiero zacząć. Ale z wielu względów musiałam włożyć dużo trudu, by po latach zdać maturę. Nie poddałam się i teraz droga na wymarzoną wyższą uczelnię stoi przede mną otworem! Poczułam ogromne szczęście, że coś mi się udało, ale zaraz przypomniałam sobie o swojej chorobie. Uświadomiłam sobie też, że przecież nie wyjdę z domu i nie pójdę na zajęcia. Potrzebuję specjalnego wózka elektrycznego, bardzo drogiego - tłumaczyła wówczas Kasia.

Dzięki wsparciu, którego udzielili również nasi czytelnicy, udało się zakończyć zbiórkę, a ostatnio dotarła do nas wiadomość, że Kasia ma już wymarzony wózek - Jestem przeszczęśliwa. Powoli uczę się wszystkiego. Myślałam, że będzie gorzej, ale jest naprawdę ok. Największą trudnością psychiczną jest dla mnie np. przejście przez ulicę. Wwiem - banalne, ale do tej pory zawsze szłam z kimś i to nie znaczy, że wcześniej nie uważałam, ale teraz mam poczucie, że jestem sama i muszę uważać sto razy bardziej. Niedawno pierwszy raz wróciłam sama do domu i było naprawdę ok! - pisze Kasia, która chciałaby bardzo podziękować wszystkim, którzy wsparli jej zbiórkę w serwisie siepomaga.pl.

Kasia zgodnie z planem zamierza teraz rozpocząć swoje wymarzone studia. W imieniu redakcji życzymy jej powodzenia i wielu kolejnych sukcesów.

Reklama