Reklama

Znana modelka chce zarejestrować fundację pod nazwą CHWDP. Urzędnicy się nie zgadzają

fot. HPA/PAP/Newscom
fot. HPA/PAP/Newscom

Modelka Joanna Krupa chce zarejestrować fundację, która będzie zajmowała się pomocą dla psów przebywających w schroniskach. Problemem jest nazwa organizacji. Urzędnicy nie godzą się na nazwę... CHWDP.

Pomysł na założenie fundacji i jej nazwę narodził się po występie Joanny Krupy w programie SNL Polska. Modelka wcieliła się wówczas w raperkę i wykonała utwór nawiązujący do znanego hasła CHWDP, które w wykonaniu Krupy zostało rozwinięte do "Chcę Wam Dać Psa". Choć mijają kolejne miesiące, fundacji nie udało się jeszcze zarejestrować. Urzędnicy nie chcą zgodzić się na nazwę CHWDP -Decydenci powinni dostrzec, że to jest pozytywna akcja, że chcemy pomagać, że zgłosiło się mnóstwo ludzi. Mamy mnóstwo pomysłów, nawet na program telewizyjny dotyczący fundacji. Ale ręce mamy związane przez ludzi, którzy nie dostrzegają tego, co pozytywnego chcemy zrobić - mówi Joanna Krupa w rozmowie z portalem money.pl. Modelka zapewnia też, że chce odczarować wulgarne hasło -Wiele osób zrozumiało, że czasem trzeba zrobić coś bardziej kontrowersyjnego i przewrotnego, żeby stworzyć coś fajnego, żeby zmotywować ludzi do pójścia do schroniska i adoptowania psa.

Na razie nie wiadomo, jaki będzie ciąg dalszy tej sprawy. Być może fundacja zostanie zarejestrowana pod pełną nazwą Chcę Wam Dać Psa.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
12℃
Poziom opadów:
0.6 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
14.83 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro