Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Uwaga! W przyszłym tygodniu utrudnienia w rejonie skrzyżowania ul. Wałbrzyskiej i Strzegomskiej

j
niedziela, 7.10.2018 r.
godz. 12.30
j | niedziela, 7.10.2018 r., godz. 12.30
Uwaga! W przyszłym tygodniu utrudnienia w rejonie skrzyżowania ul. Wałbrzyskiej i Strzegomskiej
Zdjęcie ilustracyjne - fot. ZDM

Na ulicy Wałbrzyskiej prowadzone będą prace w związku z budową kanalizacji sanitarnej oraz przyłącza do sieci wodociągowej.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W początkowym etapie prac wyłączany z ruchu będzie jeden pas ul. Wałbrzyskiej na dojeździe do skrzyżowania z ul. Strzegomską od strony stadionu (wlot południowy). Utrzymany będzie ruch w obu kierunkach po ul. Wałbrzyskiej – informuje ZDM. W kolejnym etapie odcinek ok. 60 m ul. Wałbrzyskiej przed skrzyżowaniem z ul. Strzegomską będzie jednokierunkowy od strony stadionu. Objazd dla zamkniętego kierunku wyznaczono ul. Marcelińską, Bułgarską i Ptasią – dodaje.

W ostatnim etapie odcinek ul. Wałbrzyskiej przed skrzyżowaniem z ul. Strzegomską będzie najpierw miejscowo zwężony, a następnie całkowicie wyłączony z ruchu na czas odtworzenia nawierzchni. Kierowcy będą mogli korzystać z objazdu ulicami Marcelińską, Bułgarską i Ptasią.

W trakcie prowadzonych robót na skrzyżowaniu ul. Wałbrzyskiej i Strzegomskiej wyłączona będzie sygnalizacja świetlna, a prędkość maksymalna z jaką kierowcy będą mogli poruszać się w rejonie prac zostanie ograniczona do 30 km/h.

Prace rozpoczną się 8 października a według zapowiedzi potrwają do 30 listopada.

Uczestnicy ruchu proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności w miejscu prowadzonych prac oraz o dostosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Reklama