Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
13 7
Reklama

Kolejny Punkt Obsługi Klienta ZTM już działa. „To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców i przyjezdnych”

j
sobota, 6.10.2018 r.
godz. 11.30
j | sobota, 6.10.2018 r., godz. 11.30
Kolejny Punkt Obsługi Klienta ZTM już działa.  „To odpowiedź na zapotrzebowanie mieszkańców i przyjezdnych”
fot. ZTM

Nowy POK został właśnie otwarty w budynku Dworca Zachodniego.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
9°C 1032 hPa
JUTRO
pogoda
13°C 1032 hPa
POJUTRZE
pogoda
16°C 1030 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Jak już wcześniej informowaliśmy po remoncie właśnie został otwarty budynek Dworca Zachodniego. Zgodnie z zapowiedzią w budynku działa już nowy POK ZTM. Otwarcie Punktu w tak dogodnej lokalizacji – niedaleko centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie dworca kolejowego i przystanku PST, a także w pobliżu Międzynarodowych Targów Poznańskich – to odpowiedź na zapotrzebowanie zarówno mieszkańców, jak i przyjezdnych – informuje Agnieszka Smogulecka, rzecznik ZTM.

POK na Dworcu Zachodnim będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 6.00 do 20.00. Do dyspozycji pasażerów będą dwa stanowiska, w których będzie można między innymi doładować kartę PEKA, zakupić bilety, złożyć wniosek o wydanie imiennej karty PEKA czy złożyć reklamację.

W Punkcie będzie można również uzyskać wszelkie informacje o aktualnej taryfie, układzie komunikacyjnym, systemie PEKA, objazdach, promocjach – dodała Smogulecka. Co istotne, w trakcie remontu (prowadzonego pod nadzorem konserwatora zabytków), Dworzec Zachodni został dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych - posiada między innymi obniżone lady okienek kasowych, ścieżki dotykowe itp. - kończy.

Reklama