Reklama

Jacek Jaśkowiak faworytem bukmacherów w wyścigu o fotel prezydenta Poznania

fot. UMP
fot. UMP

Osoby, które zdecydują się postawić pieniądze na zwycięstwo urzędującego prezydenta nie mają szans na dużą wygraną.

Jedna z czołowych polskich firm bukmacherskich zdecydowała się otworzyć zakłady na wynik nadchodzących wyborów prezydenckich w Poznaniu. Według specjalistów z STS murowanym kandydatem do objęcia tego stanowiska na drugą kadencję jest Jacek Jaśkowiak. Jednak, jak to bywa przy obstawianiu "pewniaków", ewentualna wygrana reprezentanta Koalicji Obywatelskiej nie przyniesie graczom zbyt dużej wygranej. Wszystko przez bardzo niski kurs, wynoszący zaledwie 1,02.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Ryzykanci mogą za to postawić na wygraną przedstawiciela Zjednoczonej Prawicy, czyli Tadeusza Zyska. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 8,00, co oznacza, że obstawiając 100 zł, można liczyć na wygranie 704 zł. Jeszcze więcej można zarobić na potencjalnej elekcji Tomasza Lewandowskiego, kandydata Lewicy. Bukmacherzy dają mu niewielkie szanse na zwycięstwo. Zakłady na wygraną Lewandowskiego mają więc stosunkowo wysoki kurs - 15,00. Oznacza to, że wyłożenie 100 zł może przynieść graczowi aż 1320 zł wygranej.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
7.61 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro