Ivan Djurdjević: niepotrzebnie straciliśmy gola

Ivan Djurdjević po spotkaniu z Miedzią Legnica dostrzegał pozytywny zmiany w grze Lecha Poznań.

Kolejorz pokonał beniaminka Lotto Ekstraklasy 2:1. - W tym spotkaniu najważniejsze było zwycięstwo. Przed meczem powiedziałem piłkarzom, że chcemy wygrać, ale mamy również dobrze zagrać, bo ostatnio mieliśmy z tym problem - przyznał trener.
- Dobrze weszliśmy w mecz, szybko zdobyliśmy bramkę. Dużo ona nam dała i chcieliśmy kontrolować spotkanie. Miedź nie grała na takim poziomie jak w poprzednich meczach. Chcieli jednak utrzymywać się przy piłce, co nam odpowiadało - kontynuował.

Szkoleniowiec nie ukrywał, że po przerwie wyglądała już gorzej. - W drugą połowę weszliśmy źle, ale drugi gol dał nam spokój. Potem niepotrzebnie straciliśmy gola i zrobiła się nerwówka. Miedź miała swoje okazje, ale widać było poprawę w naszej grze - ocenił Djurdjević.