Reklama

Potężne korki przy CH Posnania: dziś można tu było wygrać samochód

fot. Daria
fot. Daria

W niedzielę kierowcy, którzy wybrali się do CH Posnania mieli problem, by wyjechać z parkingu. Musiała interweniować ochrona obiektu.

Po 50 minutach stania w korku na parkingu podziemnym Posnanii (jak to brzmi...) może warto ostrzec innych żeby nie tracili reszty dnia na przyjazd tutaj cała poznania stoi, niektórzy od godziny nie mogą wyjechać z parkingu, a co więcej nie widać żadnej obsługi galerii która rozładowałaby te parkingowa tragedię - pisze nasza czytelniczka Daria.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Służby nie potwierdzają, by działo się tam coś niepokojącego. Z kolei Filip Gruszczyński, rzecznik prasowy CH Posnania tłumaczy, że powodem jest niedzielna akcja CH Posnania. Od godziny 16:00 trwało losowanie nagród w prowadzonej przez centrum handlowe loterii. Do wygrania był między innymi nowy samochód marki mercedes. Przez cały czas staramy się panować nad sytuacją. Na miejscu są już policjanci, którzy kierują ruchem. Została też wyłączona sygnalizacja świetlna tuż przy wyjeździe z Posnani, która powodowała, że kierowcy nie mogli sprawnie wyjechać z galerii - mówi. W pełnej gotowości są też nasi pracownicy ochrony. Nie ma żadnego zagrożenia - zapewnia Gruszczyński.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro