Reklama
Reklama

Ivan Djurdjević: moi gracze psychicznie mają trudny czas

fot. Paweł Rosolski

Po niesamowitych męczarniach Lech Poznań zdołał pokonać ŁKS Łódź w meczu 1/32 finału rozgrywek o piłkarski Puchar Polski.

Pierwszoligowiec walczył z Kolejorzem jak równy z równym i i był bliski sprawienia niespodzianki. Ostatecznie lepsi okazali się zawodnicy Ivana Djurdjevicia, dzięki bramce zdobytej przez Joao Amarala w ostatniej minucie dogrywki.
- Wygraliśmy ten mecz w ostatnich sekundach, było dużo emocji. Wiedzieliśmy, że ŁKS to drużyna, która gra dobry futbol. Chciałbym pogratulować trenerowi Moskalowi, widać jasny model. Chcą zbudować coś dobrego na solidnych fundamentach. Rywal nie miał dzisiaj nic do stracenia. Awans był naszym obowiązkiem, dlatego wystawiłem najmocniejszy skład na ten moment - komentował trener Kolejorza, cytowany przez lechpoznan.pl.
Po serii meczów bez wygranej na zawodników Lecha nałożono ogromną presję, co zostawiło ślad na ich postawie. - Moi gracze psychicznie mają trudny czas, co widać po niewykorzystanych sytuacjach z początku spotkania. Z każdą akcją było gorzej. W szatni powiedziałem, że musimy grać spokojniej, będą sytuacje, które musimy wykorzystać. ŁKS też miał swoje okazje, mogli strzelić gole. Walczyliśmy do końca, bardzo ładna akcja naszego wychowanka, Tymoteusza Klupsia i bramka Amarala - ocenił Serb.

Szczegółową relację można znaleźć tutaj.

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Letnie staże studenckie w Urzędzie Miasta Poznania Do 3 lipca br. aplikuj na www.poznan.pl/mim/staz/
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
1 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
6.48 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro