Reklama
Reklama

Ryanair uruchamia nowe połączenie z poznańskiego lotniska

fot. mat. prasowe Ryanair
fot. mat. prasowe Ryanair

Zaledwie tydzień temu informowaliśmy o zamknięciu bazy WizzAir na poznańskiej Ławicy i likwidacji pięciu kierunków. Teraz możemy przekazać lepsze informacje. Nowy połączenie z poznańskiego lotniska otworzy Ryanair.

Miniony rok był bardzo dobry dla poznańskiego lotniska. Regularnie informowaliśmy o co raz większej liczbie pasażerów korzystających z Ławicy, a w ofercie przewoźników pojawiło się sporo nowości. Niestety dobre wiadomości skończyły się wraz z zeszłotygodniową decyzją węgierskiej linii WizzAir o likwidacji bazy na poznańskie Ławicy. Konsekwencją tego kroku jest likwidacja aż pięciu połączeń.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

We wtorek dobra wiadomość nadeszła od irlandzkiej linii Ryanair, która ogłosiła, że jej samoloty od kwietnia 2019 roku będą latały z Poznania do Rzymu. Samoloty będą lądowały na lotnisku Ciampino. Na razie nie wiadomo, w jakie dni i w jakich godzinach będą wykonywane loty.

Decyzja o otwarciu połączenia z Rzymem oznacza, że Ryanair będzie w 2019 roku obsługiwał siedemnaście tras z Poznania.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
68.62 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro