Reklama
Reklama

Mezo powrócił! I znów pomaga politykom

fot. gminasuchylas @ YT
fot. gminasuchylas @ YT

"Na obrzeżach Poznania miasta, spadła kiedyś z nieba gwiazda" - tymi słowami zaczyna swój nowy kawałek Jacek Mejer. I nie ma tutaj siebie na myśli.

Nowy klip prekursora nurtu hip-hopolo został zamieszczony na youtube"owym kanale Gminy Suchy Las. To nie przypadek, ponieważ artysta w ten sposób zdecydował się wesprzeć samorząd miejscowości, w której mieszka. "Tu posadziłem dom - Suchy Las - jestem stąd" - śpiewa w refrenie najnowszego kawałka. Jak można przeczytać na blogu domygwiazd.pl, Jacek Mejer sam wybudował swój 140 metrowy, urządzony w stylu prowansalskim, dom.

Posiadasz na swojej nieruchomości wyroby zawierające azbest? Pozbądź się problemu - złóż wniosek do 30.04.2024 r. Miasto Poznań pokrywa 100% kosztów związanych z likwidacją wyrobów azbestowych.
REKLAMA


Utwór "Jestem stąd" powstał z okazji 800-lecia Gminy Suchy Las i jest przejawem lokalnego patriotyzmu oraz swoistą pochwałą życia w podpoznańskiej gminie. Artysta odwołuje się tutaj zarówno do historii, teraźniejszości, jak i perspektyw na przyszłość. Ostatnią płytę Mezo wydał niespełna pół roku temu, jednak nie cieszy się ona zbyt dużym zainteresowaniem. Utwory z tego albumu mają przeważnie zaledwie kilka tysięcy odtworzeń na Youtube"ie.

To nie pierwszy raz, jak Mejer pomaga politykom - jego utwór "Ważne" został wykorzystany przez Marka Borowskiego w kampanii prezydenckiej. Tym razem Mezo postanowił wesprzeć - choć już nie tak wprost - lokalnych samorządowców.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uderzenie ciepła. Mamy wiosnę w lutym!
10℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
40.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro