Reklama
Reklama

Radny PiS stworzył grę. Główny przeciwnik to "Rainbow Jack"

Poznański radny z okazji nadchodzących wyborów samorządowych postanowił stworzyć grę komputerową.

"Gra o wybór 2: reelekcja" to najnowsze dzieło Michała Boruczkowskiego z Prawa i Sprawiedliwości.
- Ważne, by politycy umieli posiadać dystans do siebie. Trochę luzu, szczególnie w tak napiętym okresie, jakim jest czas kampanii wyborczej, zawsze się przydaje. Dla odrobiny zabawy, została przygotowana druga część kultowej już gry komputerowej z poprzednich wyborów samorządowych - Gra o wybór 2: Reelekcja - tłumaczy radny na swoim Facebooku.
Więcej można dowiedzieć się z samego opisu gry. - W 2014 roku wydawało się, że po zwyciężeniu Wyczesanego, Ty, Michał Boruczkowski, spoczniesz na laurach, a Twoje Miasto, Poznań, będzie bezpieczne. Niestety. W chwilę po tym, jak Wyczesany został zestrzelony, zostałeś znienacka zaatakowany przez galaktyczny, bezzałogowy niszczyciel Rainbow Jack. Wyczerpany wcześniejszą walką nie miałeś szans. Jednakże, pomimo dużych strat, wywalczyłeś mandat radnego i zdołałeś uciec. Teraz nadszedł czas na rewanż i ostateczne rozstrzygnięcie. Zarówno Ty, młody pilot (raptem 36 lat!), jak i Mroczne Siły sterujące Rainbow Jack’iem, podjęliście rękawice w kolejnych wyborczych szrankach - kampanii wyborczej do wyborów samorządowych w 2018 roku. Ale zanim pokonasz galaktycznego niszczyciela, musisz rozprawić się z mniejszymi, bezzałogowymi statkami, różnych, sprzymierzonych z Mrocznymi Siłami, opcji politycznych. A to nie będzie takie proste... - napisał autor gry (pisownia oryginalna).
Jej zasady nie są skomplikowane. Wirtualne głosy zdobywa się za zestrzelenie wrogich "statków", którymi są loga Nowoczesnej czy Platformy Obywatelskiej. Najlepsze efekty daje jednak pokonanie "Rainbow Jacka".
Radny nie podaje żadnych nazwisk, skojarzenia są jednak w tym przypadku oczywiste i nietrudno odgadnąć kto kryje się pod postacią głównego bossa.
Radny Boruczkowski w październiku będzie starać się o reelekcję. Kandyduje z 3. miejsca listy PiS na Naramowicah.
Osoby chcące zmierzyć się z "Rainbow Jackiem" mogą to zrobić tutaj.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
53.89 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro