Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 0

W kominiarkach i z kijami bejsbolowymi napadli na kierowcę. Ukradli mu ponad 40 tysięcy złotych

BS
sobota, 22.09.2018 r.
godz. 11.30
BS | sobota, 22.09.2018 r., godz. 11.30
W kominiarkach i z kijami bejsbolowymi napadli na kierowcę. Ukradli mu ponad 40 tysięcy złotych

Do zuchwałego napadu doszło w miniony czwartek na terenie Rawicza. Dwóch napastników sterroryzowało kierowcę samochodu, a następnie okradło go z dużej kwoty pieniędzy.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1022 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
0°C 1027 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek około godziny 16:30 na parkingu przy ulicy Rolniczej w Rawiczu - Kierowca zaparkował samochód marki VW Crafter, a kiedy chciał opuścić pojazd, do kabiny wtargnęło dwóch napastników w kominiarkach z kijami bejsbolowymi i przedmiotem przypominającym broń. Zamaskowani mężczyźni zażądali od kierowcy pieniędzy i grozili pozbawieniem życia jemu oraz jego rodzinie. Pokrzywdzonemu nakazali uruchomić silnik pojazdu i wskazali kierunek jazdy. Na skrzyżowaniu ulic Rolnicza - Westerplatte 42-latek gwałtownie zahamował i wyskoczył z pojazdu, uciekł i udał się po pomoc - relacjonuje Beata Jarczewska z miejscowej policji.

Skradziony pojazd udało się odnaleźć około godziny 17:50 w miejscowości Sierakowo. W wyniku napadu mężczyzna utracił ponad 40 tysięcy złotych, telefon komórkowy oraz dokumenty. Rawicka policja poszukuje osób, które były świadkami napadu lub posiadają informacje pomocne w ustaleniu sprawców napadu.

Reklama