Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Pierwsza praca, pierwsze kroki dziecka, pierwsze własne „M”!

REKLAMA
wtorek, 25.09.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | wtorek, 25.09.2018 r., godz. 10.00
Pierwsza praca, pierwsze kroki dziecka, pierwsze własne „M”!

Jeśli szukasz wygodnego mieszkania, w przyjaznej okolicy będącej połączeniem prestiżu, podmiejskiego klimatu i doskonale rozwiniętej infrastruktury – to trafiłeś idealnie!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Osiedle Złotniki Park to inwestycja realizowana w sucholeskich Złotnikach, tuż przy północnej granicy Poznania. Cechuje nas kameralna niska zabudowa z dala od miejskiego zgiełku z jednoczesnym dostępem do pełnej infrastruktury. Jest to projekt dedykowany wszystkim, którzy od swojego idealnego miejsca do zamieszkania oczekują czegoś więcej. Kompleksowo podchodzimy do realizacji przedsięwzięcia, skupiamy się nie tylko na działaniach w sferze mieszkaniowej, lecz również na stworzeniu jak najdogodniejszych warunków do życia. Wraz z przybywającą liczbą mieszkańców pojawiać się będą kolejne udogodnienia. 

Na pierwszy etap inwestycji składa się 12 kameralnych budynków, w których znajdują się 72 mieszkania. Aktualnie jesteśmy w trakcie przekazywania kluczy szczęśliwym nabywcom. W trakcie budowy jest etap drugi, który obejmuje 15 trzy – kondygnacyjnych brył.  W każdej z nich rozplanowanych  zostało 6 mieszkań 2,3 i 4 pokojowych o powierzchni do 80 m2. Wszystkie lokale parterowe posiadają przestronne ogródki, a mieszkania na wyższych kondygnacjach – nasłonecznione balkony. Komórka lokatorska w każdym wypadku wliczona jest w cenę zakupu, a do dyspozycji mieszkańców wyznaczone zostały bezpłatne miejsca postojowe na przestronnym parkingu. Dodatkowo istnieje możliwość zakupienia garażu bądź wiaty garażowej. Każdy nasz Klient może skorzystać z odpłatnej możliwości wprowadzenia  zmian lokatorskich. 

W jesiennej promocji oferujemy wyprzedaż mieszkań z pierwszego etapu inwestycji. Są to mieszkania 4 pokojowe, o powierzchni ok. 80 m2, ustawne, przestronne, dedykowane rodzinom z dziećmi lub osobom ceniącym sobie komfort i przestrzeń. 

Kolejną naszą nowością na osiedlu Złotniki Park,  która pojawiła się wraz z nadejściem jesieni jest możliwość zakupienia mieszkania wykończonego pod klucz.  Wystarczy zdecydować się na jeden z trzech wariantów wykończenia, które zostały starannie opracowane przez naszego architekta zgodnie z najnowszymi trendami obowiązującymi w aranżacji wnętrz. Reszta należy do nas – wykończymy Twoje mieszkanie tak, byś mógł od razu w nim zamieszkać. Oferowane przez nas  warianty wykończenia dostępne są od 590 zł  / m2. 

W samym sercu osiedla znajduje się nowoczesne przedszkole publiczne, które swoją działalność rozpoczęło we wrześniu tego roku. Jest to obiekt z 9 salami, który pomieści łącznie 225 maluchów. Przedszkole dysponuje przestronnym placem zabaw i nowoczesnym, spełniającym najwyższe standardy wyposażeniem. W dalszej perspektywie planujemy uruchomienie grupy żłobkowej, rozbudowę obiektu o kolejne skrzydło oraz budowę szkoły podstawowej. Mimo, iż osiedle Złotniki Park powstaje w gminie Suchy Las oferującej dostęp do pełnej infrastruktury – celem naszym jest zapewnienie mieszkańcom wygody i jak najwyższego standardu życia. Wiemy jak cenny jest dzisiaj czas, którego zabieganym rodzicom ciągle brakuje, stąd nasz pomysł kompleksowego ujęcia przedsięwzięcia. 

Wokół osiedla znajdują liczne tereny zielone oraz powstawać będą ścieżki rowerowe. W najbliższej przyszłości przy ul. Łagiewnickiej, czyli tuż przy naszym osiedlu planowane jest uruchomienie węzła przesiadkowego poznańskiej kolei metropolitalnej. 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszym projektem na Dni Otwarte osiedla Złotniki Park w najbliższą sobotę w godzinach od 10 do 15 na terenie inwestycji: Osiedle Złotniki Park, ul. Łagiewnicka 2 Złotniki, gmina Suchy Las. 

Szczegóły oferty dostępne są na stronie internetowej www.zlotnikipark.pl oraz pod numerem telefonu: 883 204 205. Promocyjna cena mieszkań z pierwszego etapu obowiązuje do końca września 2018r.

Reklama