Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
6 -2
Reklama

Tajemnicza śmierć nad Wartą: dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok

BS
czwartek, 20.09.2018 r.
godz. 16.15
BS | czwartek, 20.09.2018 r., godz. 16.15
Tajemnicza śmierć nad Wartą: dziś zostanie przeprowadzona sekcja zwłok
fot. Jakub Sz.

W rejonie miejsca, w którym wczoraj znaleziono zwłoki kobiety, cały czas pracują policjanci w rękawiczkach, drobiazgowo sprawdzając teren.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
2°C 1045 hPa
JUTRO
pogoda
6°C 1038 hPa
POJUTRZE
pogoda
9°C 1034 hPa

Przypomnijmy. Policjanci pojawili się w środę wieczorem na nadwarciańskich terenach w rejonie mostu Rocha. Dopiero dziś rano udało się potwierdzić, że w tym miejscu odkryto zwłoki poszukiwanej kobiety. Jeden z naszych czytelników relacjonuje natomiast, że policjanci cały czas pracują w miejscu odkrycia zwłok - Policjanci w rękawiczkach przeszukują teren nad Wartą - napisał Jakub. Policja odmawia udzielenia jakichkolwiek informacji w tej sprawie.

Wciąż nie wiadomo jednak, czy kobieta padła ofiarą przestępstwa - Na razie jeszcze potwierdzamy tożsamość. Dzisiaj zostanie też przeprowadzona sekcja zwłok. Dopiero po niej będzie można powiedzieć, czy przyczyny śmierci były naturalne czy doszło do przestępstwa. Na razie nie mogę się w tej sprawie wypowiadać - mówi w rozmowie z Faktem Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej. 

Fakt powołując się na nieoficjalne informacje, informuje, że zwłoki należą do starszej kobiety poszukiwanej od kilku dni. Z informacji dziennika wynika też, że zwłoki były częściowo roznegliżowane.

Reklama