Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
8 4
Reklama

Twoje dziecko chodzi do szkoły? Ubezpiecz je polisą NNW

REKLAMA
czwartek, 20.09.2018 r.
godz. 11.53
REKLAMA | czwartek, 20.09.2018 r., godz. 11.53
Twoje dziecko chodzi do szkoły? Ubezpiecz je polisą NNW

Bezpieczeństwo dzieci jest jedną z ważniejszych, jeśli nie najważniejszych spraw w życiu każdego rodzica. Aby zabezpieczyć swoje pociechy powinniśmy skorzystać z ubezpieczenia NNW. Wszyscy wiemy jak aktywne są dzieci w szkole i poza szkołą. Polisa NNW - od następstw nieszczęśliwych wypadków ma zabezpieczać zdrowie i życie naszych pociech każdego dnia.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1014 hPa
JUTRO
pogoda
8°C 1019 hPa
POJUTRZE
pogoda
7°C 1022 hPa

Wysyłając dzieci do szkoły pamiętaj, że tak jak w każdym innym miejscu, może dojść do wypadku. W ciągu tylko jednego roku szkolnego doszło do ponad 65 tys. wypadków w placówkach edukacyjnych, co daje aż 178 dziennie. Do tak ogromnej liczby wypadków najczęściej dochodzi w wyniku nieuwagi, w salach gimnastycznych, boiskach i placach zabaw. Zazwyczaj są to zwichnięcia, skręcenia i złamania.

Co obejmuje polisa NNW?
Ubezpieczenie NNW obejmuje następstwa nieszczęśliwych wypadków, polegające na uszkodzeniu ciała, rozstroju zdrowia lub śmierci osoby ubezpieczonej wywołane nagłą przyczyną zewnętrzną, niezależne od woli Ubezpieczonego.

Jakie świadczenia może obejmować ubezpieczenie NNW dziecka:
- Wypłata świadczenia za śmierć dziecka w nieszczęśliwym wypadku.
- Wypłata świadczenia za trwały uszczerbek na zdrowiu (złamania, poparzenia i wiele innych) – wysokość świadczenia zależy od wysokości sumy ubezpieczenia.
- Zwrot kosztów leczenia i rehabilitacji.
- Pomoc Assistance (np. wizyta lekarza, konsultacja medyczna, dostawa leków, transport).

Jak suma ubezpieczenia NNW jest najlepsza?
Jak najwyższa. Im wyższa suma ubezpieczenia, tym wyższe świadczenie w razie nieszczęśliwego wypadku. Suma ubezpieczenia musi być wysoka, ponieważ od niej zależy wysokość świadczenia dla naszego dziecka. Uszczerbek na zdrowiu jest obliczany jako % od sumy ubezpieczenia. Jeśli za złamanie nogi Ubezpieczyciel przewiduje 1%  świadczenia, a suma ubezpieczenia w polisie wynosi 20.000 zł, otrzymamy zaledwie 200 zł.

Warto także pamiętać, że szkolna polisa NNW jest dobrowolna. Rodzic nie ma obowiązku opłacać składki w szkole.

Ubezpieczenie NNW dziecka jest dla nas finansowym wsparciem w trudnych sytuacjach. Taka polisa ma zabezpieczyć zdrowie i życie naszych pociech podczas codziennej aktywności w szkole i poza szkołą. Pamiętajmy, aby przed zakupem polisy dokładnie sprawdzić jej zakres, a przy wyborze nie kierować się tylko niską ceną.

Chcesz zabezpieczyć swoje dziecko polisą NNW?  Wejdź na stronę www.ubezpieczenia.nau.pl i podaj login lhuc2418

Reklama