Reklama

Kukiz'15 będzie miał swojego kandydata na prezydenta Poznania

Spot wyborczy Przemysław Jakub Hinca z 2015 roku.
Spot wyborczy Przemysław Jakub Hinca z 2015 roku.

Wydawało się, że lista kandydatów na prezydenta Poznania jest już zamknięta. Jednak w środę ruch Kukiz'15 ogłosił, że również będzie miał swojego kandydata na to stanowisko.

O prezentacji nowego kandydata na prezydenta Poznania poznańskie media dowiedziały się w środę z przesłanej informacji prasowej. Kandydat Kukiz"15 zostanie zaprezentowany jutro w trakcie konferencji prasowej, w której udziałMarszałek Sejmu RP Stanisław Tyszka. Na razie pojawiają się jedynie spekulacje na temat osoby kandydata. Wskazują one na byłego polityka LPR Przemysława Piasta, przedsiębiorcęPiotra Barełkowskiego, a Radio Poznań twierdzi, że kandydatem będzie doradca podatkowy Przemysław Jakub Hinc. Dziennikarze rozgłośni twierdza, że potwierdzili tę informację w kilku źródłach, a sam zainteresowany mówi "Nie potwierdzam, nie zaprzeczam" i zaprasza na jutrzejszą konferencję prasową.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

29℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
9.99 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro