Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
1 -6
Reklama

Nowoczesna fabryka mebli tapicerowanych ZAPAROH poszukuje pracowników

REKLAMA
wtorek, 18.09.2018 r.
godz. 13.00
REKLAMA | wtorek, 18.09.2018 r., godz. 13.00
Nowoczesna fabryka mebli tapicerowanych ZAPAROH poszukuje pracowników

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
7°C 1036 hPa
JUTRO
pogoda
1°C 1045 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1040 hPa

ZAPAROH SP. Z O.O. NOWOCZESNA FABRYKA MEBLI TAPICEROWANYCH: RZETELNY PRACODAWCA, NAJLEPSI FACHOWCY, BOGATY PAKIET SOCJALNY. DOŁĄCZ DO NAS!

ZATRUDNIMY: 
- KRAWCOWĄ / KRAWIEC
- MONTAŻYSTĘ MEBLI 
- TAPICER
- PRACOWNIK POMOCNICZY

Chętnie uczymy kandydatów według naszych konkretnych potrzeb.

Pracownikom zapewniamy:
- zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenia wypłacane zawsze na czas
- premię motywacyjną
- darmowe obiady i ciepłe napoje
- opiekę medyczną dla pracowników i członków rodziny
- ubezpieczenie grupowe
- nowoczesne i higieniczne zaplecze socjalne (szatnie, stołówka, łazienki z prysznicami)

ZAPAROH.COM – zajrzyj do nas!

Jesteśmy jednym z najnowocześniejszych zakładów w Polsce produkujących meble tapicerowane. Dysponujemy urządzeniami produkcyjnymi najnowszej generacji oraz stosujemy innowacyjne technologie. 

Zatrudniamy obecnie ok. 270 pracowników: duży zespół produkcyjny, fachowców tworzących prototypy mebli, specjalistów od  logistyki, zakupów, HR i finansów.

Dbamy o bezpieczne i komfortowe warunki pracy, stabilność zatrudnienia oraz dobrą atmosferę. Stawiamy na budowę partnerskich relacji z pracownikami. Podejmujemy działania, które dają możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych naszej kadry. Wierzymy, że sukces firmy to dzieło zmotywowanych i zaangażowanych pracowników.

Jesteśmy częścią angielskiej firmy Sofa.com Ltd., jednego z najdynamiczniej  rozwijających się dystrybutorów mebli tapicerowanych w Europie Zachodniej. Spółka mająca siedzibę w Londynie sprzedaje sygnowane przez siebie sofy, łóżka, fotele, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Holandii. Salony m. in. W Londynie, Glasgow i Amsterdamie cieszą się ogromną popularnością, a meble oferowane pod marką Sofa.com mają renomę trwałych, komfortowych i prezentujących modny design.

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Zaparoh Sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie przy ul. Żernickiej 22 (Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Zaparoh Sp. z o.o., umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Zaparoh Sp. z o.o. z siedzibą w Robakowie przy ul. Żernickiej 22 danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.” W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail: praca@zaparoh.com

Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz na stronie https://zaparoh.com/praca/klauzula-informacyjna

Reklama