Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Carlitos z Legii: Lech składał kilka ofert. W niedzielę zagramy jak wojownicy

sk
piątek, 14.09.2018 r.
godz. 10.10
sk | piątek, 14.09.2018 r., godz. 10.10
Carlitos z Legii: Lech składał kilka ofert. W niedzielę zagramy jak wojownicy
fot. PAP/Leszek Szymański

W niedzielny wieczór Lech Poznań zmierzy się na wyjeździe z Legią Warszawa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI
Hit Lotto Ekstraklasy tym razem budzi nieco mniejsze emocje, co ma związek z aktualną formą obu zespołów. Kolejorz świetnie zaczął, ale w trzech ostatnich spotkaniach zdobył tylko punkt. Z kolei obrońcy tytułu mają ogromne problemy z formą i zaliczyli już kilka kompromitujących wpadek.
 
Co ciekawe, choć oba zespoły są różnie oceniane przez ekspertów, to w ligowej tabeli dzielą je tylko dwa punkty.
 
W składzie Wojskowych zobaczymy w niedzielę m.in. Carlitosa. Hiszpan to król strzelców ubiegłego sezonu, a latem był łączony z Kolejorzem. - Prawda, Lech składał kilka razy propozycję. Podobnie jak wiele innych zespołów, z różnych krajów. Choćby z Hiszpanii - powiedział piłkarz w rozmowie z "Super Expressem".
 
Według Hiszpana Legia zaprezentuje w niedzielę zupełnie inne oblicze niż w ostatnich kolejkach. - Będziemy bardzo zdeterminowani, wyjdziemy wyszarpać te trzy punkty. Mam nadzieję, że będziemy jak „guerreros” (wojownicy). Innej możliwości nie widzę - zapowiedział.
 
W starciu Legia - Lech na pewno nie zobaczymy na boisku Eduardo. Brazylijczyk z chorwackim paszportem został skreślony z listy zawodników zgłoszonych do rozgrywek. Jego miejsce zajął pozyskany kilka dni temu Andre Martins.
Reklama