Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
11 -1
Reklama

Szansa dla osób z maturą - nauka w Kolegium Pracowników Służb Społecznych – semestr 0 zł

REKLAMA
piątek, 14.09.2018 r.
godz. 10.00
REKLAMA | piątek, 14.09.2018 r., godz. 10.00
Szansa dla osób z maturą - nauka w Kolegium Pracowników Służb Społecznych – semestr 0 zł

Ukończenie nauki w Kolegium zapewnia dyplom pracownika socjalnego, który umożliwia pracę w wielu jednostkach organizacyjnych pomocy społecznej m. in. w ośrodkach pomocy społecznej, domach pomocy społecznej, regionalnym ośrodku polityki społecznej i innych placówkach specjalistycznego poradnictwa a także w domach dziecka, szpitalach, zakładach karnych.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
10°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
11°C 1021 hPa
POJUTRZE
pogoda
10°C 1017 hPa

 Ostatnie analizy rynku pracy wskazują na duże zapotrzebowanie w zawodzie pracownik socjalny w województwie wielkopolskim. Uzyskanie dyplomu jest więc szansą na 100 % zatrudnienie w/w instytucjach. Warto już dziś zdobyć zawód, na który rośnie zapotrzebowanie na europejskim rynku pracy. Zdobycie zawodu pozwala nieść profesjonalną pomoc. Pracownik socjalny współpracuje z różnymi instytucjami, działa na rzecz drugiego człowieka, rodziny oraz społeczności lokalnej.

Kształcenie w tym zawodzie obejmuje atrakcyjne i interesujące przedmioty takie jak psychologia, pedagogika, socjologia i inne. Kadra nauczycielska to zespół ludzi z pasją zarówno teoretyków jak i praktyków pracy socjalnej. Kolegium Pracowników Służb Społecznych wchodzi w skład Wielkopolskiego Samorządowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Poznaniu. 21 września 2018 r. kończy się rekrutacja do Kolegium Pracowników Służb Społecznych przy ul. Mostowej 6 w Poznaniu. Nauka od października i tylko w weekendy.

Dlaczego warto kształcić się w Kolegium ? 

- to jedyne miejsce w Polsce, gdzie nauka na wydziale zaocznym w zawodzie jest bezpłatna; 

- bez egzaminów wstępnych;

- szansa na zdobycie nowego zawodu – szansa na przekwalifikowanie zawodowe;

- interesujący system stypendialny;

- nie ma ograniczeń wiekowych – każdy może się uczyć  !!!

 Czekamy na Ciebie  www.wsck.pl tel. 61 85 29 920 

Reklama