Reklama
Reklama

"Sytuacja jest dramatyczna!" - mała poznanianka potrzebuje jeszcze ponad 200 tys. na operację, która uratuje jej życie

fot. siepomaga.pl
fot. siepomaga.pl

Trwa internetowa zbiórka na rzecz operacji Marianki, dziewczynki, która urodziła się przed miesiącem, a teraz walczy o życie.

- W tej walce nie liczą się już nawet godziny. Tutaj liczy się każda minuta, bo serduszko mojej córeczki ma coraz mniej siły, by pompować krew. Marianka ma tylko połowę serca. I to tą słabszą - prawą. Jako matka błagam Cię o pomoc. Ona ma dopiero miesiąc. Nie może umrzeć - pisze w dramatycznym apelu matka Marianki, na crowdfundingowym portalu siepomaga.pl.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Niestety zdiagnozowanej u Marianki wady, czyli HLHS, zespół hipoplazji lewego serca, w Poznaniu się nie leczy. Operacja z tym związana jest zbyt skomplikowana. Rodzice Marianny udali się więc do Warszawy, ale i tam usłyszeli, że operacja jest zbyt skomplikowana oraz, że... powinni się już ze swoją dopiero co urodzoną córeczką pożegnać. Dzięki udanemu zabiegowi w Centrum Zdrowia Dziecka udało się kupić trochę czasu. Czasu, który teraz zdaje się kończyć.

Szansą na przeżycie dla małej Marianny jest bardzo trudna operacja w Niemczech. - Niestety - cena za operację i transport Marianki do Munster jest ogromna. Życie mojego dziecka wyceniono na kilkaset tysięcy - pisze matka Marianki, prosząc jednocześnie o pomoc. Do końca zbiórki pozostał zaledwie jeden dzień.

Link do zbiórki TUTAJ

  • Aktualizacja
    wtorek, 11.09.2018 r., godz. 09.03
    Aktualizacja
    wtorek, 11.09.2018 r., godz. 09.03
    Internautom udało się zebrać kwotę potrzebną na leczenie Marianny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

3℃
-1℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
51.26 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro