Reklama

Duże poruszenie na ul. Literackiej. Na środku jezdni leżała nieprzytomna osoba

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Od naszego czytelnika otrzymaliśmy informację o potrąceniu. Jak się jednak okazuje, przyczyna, dla której osoba znalazła się na jezdni, była zgoła inna.

Na kwadrans przed 20:00 poznańscy strażacy otrzymali prośbę od ratowników medycznych o pomoc w interwencji. Wkrótce obie służby znalazły się na ul. Literackiej, gdzie na środku jezdni leżała nieprzytomna osoba. Część mieszkańców Strzeszyna była przekonana, że akcja służb wiąże się z potrąceniem, taką też informację przekazał nam nasz czytelnik, obecny na miejscu.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 r. korzystanie z bezklasowych kotłów jest karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Zgłoś się i otrzymaj nawet 40 000 zł.
REKLAMA


Powód interwencji ratowników, zabezpieczanej przez straż pożarną był jednak inny. Okazuje się, że na Literackiej nie doszło do potrącenia, ani żadnej innej drogowej kolizji. Osoba znaleziona na jezdni straciła przytomność bez udziału osób trzecich. Obecnie znajduje się pod opieką zespołu ratownictwa medycznego i jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Niebezpieczna pogoda. Między innymi dla Poznania i powiatu ostrzeżenia drugiego stopnia!
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
5.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro