Reklama

Dwóch wierzycieli Piotra i Pawła złożyło wniosek o ogłoszenie upadłości firmy

fot. mat. prasowe PiP
fot. mat. prasowe PiP

Wciąż nie podjęto decyzji o sprzedaży poznańskiej sieci handlowej, a okazuje się, że problemy firmy są coraz większe. Do sądu wpłynęły dwa wnioski o ogłoszenie upadłości firmy.

O złożeniu wniosków poinformował branżowy portal Wiadomości Handlowe -Do tutejszego wydziału wpłynęły dwa wnioski o ogłoszenie upadłości Piotr i Paweł SA. Oba wnioski zostały złożone przez dostawców - poinformował w rozmowie z portalemsędzia Łukasz Lipowicz, przewodniczący XI Wydziału Gospodarczego SR Poznań - Stare Miasto. Z informacji portalu wynika, że w tej chwili podejmowane są czynności wstępne, a droga do ewentualnego ogłoszenia upadłości jest daleka.

Znakomite spektakle i musicale w Poznaniu: "1989", "Wyspa", "Chciałem być", "Sztafeta pokoleń", Gala Musicalowa, koncerty, filmy. Festiwal CZAS NA TEATR od 28.09 - kup bilet.
REKLAMA

Wciąż nie wiadomo, kiedy dojdzie do zmiany właścicielskiej. Od kilku tygodni mówi się, że najpoważniejszym kandydatem do przejęcia firmy jest właściciel Biedronki - firmaJeronimo Martins, ale wciąż w grze są teżCarrefour i Maxima Grupe.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
15℃
Poziom opadów:
6.6 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
9.81 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro