Reklama
Reklama

Pech gracza Kolejorza: doznał kontuzji i opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski

fot. Marcin Kołakowski
fot. Marcin Kołakowski

O sporym pechu może mówić Maciej Makuszewski.

Skrzydłowy jesienią ubiegłego roku był w wysokiej formie, co zaowocowało powołaniem do kadry Adama Nawałki. Niestety, przez odniesioną w grudniu kontuzję musiał pauzować kilka miesięcy i ostatecznie nie pojechał na mistrzostwa świata.
Teraz zawodnik bez problemów przepracował okres przygotowawczy i niezłymi występami w barwach Lecha Poznań zapracował sobie na powołanie od Jerzego Brzęczka.
Wydawało się, że "Maki" ma spore szanse na występ w meczach z Włochami i Irlandią. Niestety, rzeczywistość znów okazała się brutalna.
- Maciej Makuszewski doznał w czasie drugiego środowego treningu urazu mięśnia czworogłowego uda, który wyklucza jego udział w dwóch najbliższych meczach z Włochami i Irlandią. Zawodnik udaje się na leczenie do klubu. Przewidywany czas leczenia potrwa około 10 dni - poinformował rzecznik PZPN, Jakub Kwiatkowski.

Więcej będzie wiadomo po powrocie Makuszewskiego do Poznania. 16 września Lech zagra na wyjeździe z Legią Warszawa.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-2℃
-5℃
Poziom opadów:
1.6 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
68.62 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro