Reklama
Reklama

GDDKiA będzie instalowała sygnalizacje świetlne na drogach krajowych

Skrzyżowanie DK11 i ulicy Golęczewskiej w Chludowie | fot. Google Street View
Skrzyżowanie DK11 i ulicy Golęczewskiej w Chludowie | fot. Google Street View

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła przetarg na budowę sygnalizacji świetlnych na drogach krajowych w Wielkopolsce.

Postępowanie przetargowe zostało uruchomione na podstawie programów inwestycyjnych, które zostały zatwierdzone przez Ministerstwo Infrastruktury. W Wielkopolsce zaplanowano sygnalizacje świetlne w następujących lokalizacjach:

Zatrzymaj czas, zacznij brać Kolagen! Kolagenum Franciszka subtelny luksus w najczystszej postaci!
REKLAMA

- na obwodnicy Chludowa w ciągu drogi krajowej nr 11. Skrzyżowanie z drogą gminną nr 319219P w Chludowie.

- w m. Niedźwiedź w ciągu drogi krajowej nr 11

- w m. Honoratka w ciągu drogi krajowej nr 25

- w m. Czekanów w ciągu drogi krajowej nr 25. Skrzyżowanie z drogami gminnymi, ul. Szkolną i Środkową w Czekanowie

Postępowanie przetargowe zakończy się 14 września, a wybrani wykonawcy będą mieli czas do połowy grudnia na realizację inwestycji.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

14℃
5℃
Poziom opadów:
2.2 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
4.60 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro