Reklama
Reklama

Przed czasem otworzą przejazd przez skrzyżowanie Wojska Polskiego i Wołyńskiej

fot. BS
fot. BS

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami uda się wcześniej otworzyć przejazd przez skrzyżowanie Wojska Polskiego i Wołyńskiej.

O tym, że być może prace drogowe uda się zakończyć przed terminem, już w weekend informował zastępca prezydenta Maciej Wudarski. Teraz MPK Poznań oficjalnie potwierdziło te informacje -W środę, 29 sierpnia 2018 r. otwarte dla ruchu kołowego zostanie skrzyżowanie ulic Wołyńskiej i Wojska Polskiego. Od tego dnia, od pierwszych kursów, autobusy linii 60, 64 i 82, a od nocy 29/30 sierpnia 2018 r. (środa/czwartek) także linii 236 i 246, kursować będą stałymi trasami. W dalszym ciągu funkcjonować będzie linia T9, obowiązywać będzie także zawieszenie linii 9 i trasa objazdowa linii 11. Przywrócone zostaje funkcjonowanie przystanków autobusowych "Uniwersytet Przyrodniczy" i "Śląska", a także "Wojska Polskiego" na ul. Wojska Polskiego w kierunku Uniwersytetu Przyrodniczego - informuje ZTM.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
4℃
0℃
Poziom opadów:
3.3 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
27.09 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro