Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
10 3
Reklama

Budowa ul. Folwarcznej coraz bliżej. Jest przetarg na wykonawcę prac

j
piątek, 17.08.2018 r.
godz. 08.30
j | piątek, 17.08.2018 r., godz. 08.30
Budowa ul. Folwarcznej coraz bliżej. Jest przetarg na wykonawcę prac
fot. PIM

Na oferty od podmiotów zainteresowanych budową ul. Folwarcznej spółka Poznańskie Inwestycje Miejskie czeka do 24 września.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1027 hPa
JUTRO
pogoda
10°C 1025 hPa
POJUTRZE
pogoda
6°C 1014 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Ulica Folwarczna zmieni się nie do poznania. Prace budowlane obejmują: budowę i rozbudowę ul. Folwarcznej na odcinku od ul. Szwajcarskiej do ul. Stalowej (wraz połączeniem ul. Szwajcarskiej i Folwarcznej), rozbudowę ul. Stalowej od ul. Folwarcznej do Piwnej, budowę małego ronda na połączeniu ul. Stalowej i Folwarcznej, rozbudowę skrzyżowania ul. Piwnej, Kobylepole i Stalowej do skrzyżowania typu małe rondo – informują Poznańskie Inwestycje Miejskie.

Ponadto zgodnie z planem mają zostać wybudowane też przejścia i przejazdy kolejowe, droga rowerowa, chodnik, oświetlenie oraz kanalizacja deszczowa. Nasadzona zostanie nowa zieleń.

Wykonawca, który złoży najkorzystniejszą ofertę, będzie miał maksymalnie 14 miesięcy od dnia podpisania umowy na realizację prac i dokonanie wszelkich odbiorów – dodają PIM.

W ramach tej umowy w ul. Kobylepole ma również powstać kanalizacja sanitarna i wodociąg wraz z przyłączami. Wodociąg z przyłączami zbudowany zostanie również w ul. Piwnej i Reknickiej.

Reklama