Reklama
Reklama

Policyjny pościg za motocyklem zakończony na drzewie. Motocyklista nie miał prawa jazdy i przerobił tablicę rejestracyjną

Policjanci z Konina prowadzili dziś działania na DK25. W pewnym momencie zauważyli motocyklistę, który próbuje schować się za innymi pojazdami. Natychmiast podjęli próbę jego zatrzymania, ale to udało się dopiero po pościgu.

Do zdarzenia doszło na terenie gminy Rychwał. Mężczyzna rozpoczął ucieczkę przy próbie zatrzymania przez patrol - Funkcjonariusze natychmiast ruszyli za nim w pościg. Po kilku minutach motocyklista skręcił w boczną drogę, a tam stracił panowanie nad maszyną i uderzył w drzewo. Wypadek nie był jednak poważny, ponieważ mężczyzna zaczął uciekać pieszo - relacjonuje Marcin Jankowski z miejscowej policji. Nie uciekł jednak daleko, po chwili był już w rękach policji.

Radiofrekwencja mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Galeria Dębiec w Poznaniu Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl lub tel. 607 609 967 #peselniemaznaczenia #wonderlandpolska
REKLAMA

Okazało się, że to 23-letni mieszkaniec gminy Golina. Motocyklista uciekał ponieważ nie miał prawa jazdy, stracił je za prowadzenie pod wpływem alkoholu. Dodatkowo okazało się, że tablica rejestracyjna pojazdu została przerobiona. Litera "L" w rejestracji została przerobiona na "E".

Za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

16℃
10℃
Poziom opadów:
4.5 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
0.97 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro