Reklama
Reklama

Poznanianka walczy z wielkim bólem. Pomóc może operacja w USA, ale potrzeba ogromnych pieniędzy

37-letnia Agnieszka żyje z mózgowym porażeniem dziecięcym. Poznanianka przeszła wiele operacji, a ostatnia skończyła się dla niej tragicznie. Teraz błędy lekarzy można naprawić w USA, ale na operację potrzebne jest pół miliona złotych.

-Przeszłam wiele operacji, w tym tę ostatnią, której nie chciałam, a która skończyła się dla mnie tragicznie. Od tamtej operacji, która w opinii lekarzy była konieczna, żyję z nogą krótszą o 2 centymetry, chwieję się, utykam, boli mnie biodro, a kręgosłup powoli się rozsypuje. Nie jestem jeszcze stara, a moje stawy i kości są niemal zrujnowane - pisze o sobie Agnieszka. Operacja miała poznaniance ułatwić chodzenie i odciążyć stawy, a stała się powodem kolejnych problemów.

Teraz polscy lekarze nie dają kobiecie nadziei, ta przyszła z USA -Teraz od doktora Feldmana dowiedziałam się, że nie muszę się przyzwyczajać do bólu, że nie jest on nieodzowną częścią mojego życia. Doktor powiedział mi, że mam dopiero 36 lat a te stawy i nogi, które mam, muszą mi wystarczyć do końca życia. Ktoś pierwszy raz zaczął się zastanawiać nad tym, że ja mam przed sobą przyszłość, w której nie mogę tak cierpieć. Najważniejsze, to żeby wydłużyć moją nogę, tak by wreszcie obydwie były równe. Taka asymetria, z którą żyję, jest przyczyną wszystkich problemów. Najbardziej cierpi mój kręgosłup, który prędzej czy później się podda - wyjaśnia Agnieszka.

Operacja w USA to jednak niebagatelny koszt sięgający pół miliona złotych. Agnieszki i jej rodziny nie stać na taki wydatek, dlatego w serwisie siepomaga.pl powstała zbiórka, a pomóc może każdy chętny.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
15.84 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro