Reklama
Reklama

W Luboniu 50-latek wyskoczył z okna

ilustracja nie przedstawia dokładnego okna, z którego męzczyzna wyskoczył | fot. Google Street view
ilustracja nie przedstawia dokładnego okna, z którego męzczyzna wyskoczył | fot. Google Street view

W piątkowy wieczór w jednym z okien na os. Lubonianka usiadł mężczyzna, sposobiąc się do skoku. Nie udało się go od tego odwieźć, poniósł śmierć na miejscu.

Do tragicznego zdarzenia doszło około godz. 22:00. Gdy zauważono siedzącego w znajdującym się na 3. piętrze oknie mężczyznę, od razu wezwano służby. Na miejscu pojawił się patrol policji, a także zastępy straży pożarnej z OSP Luboń oraz Szkoły Aspirantów PSP w Poznaniu i Jednostka Ratownicza-Gaśnicza nr 2, posiadająca na wyposażeniu skokochron. Nie wszystkim udało się dotrzeć na czas.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Z relacji świadków przedstawionych na portalu e-lubon.pl wynika, iż ratownicy próbowali rozmawiać z mężczyzną. Nie przyniosły one jednak skutku. 50-latek wyskoczył z okna przed przybyciem wszystkich jednostek. Na miejscu tragedii pojawiła się także prokuratura, a jej dokładny przebieg i przyczyny bada policja.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.83 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro